Najstarsza grupa naszych przedszkolaków również przekroczyła progi naszej szkolnej biblioteki. Dzięki ciekawej lekcji bibliotecznej nasze Motylki dowiedziały się nie tylko na czym polega praca bibliotekarza ale również jak rozmieszczone są książki na półkach w bibliotece, gdzie znajdziemy najciekawsze pozycje dla młodych czytelników jak również gdzie książka ma swój grzbiet. Dużym zakoczeniem dla naszych przedszkolaów była informacja, że w bibliotece prócz książek można również wypożyczać filmy i audiobooki. Na zakończenie naszej wizyty przedskzolaki mogły wybrać książkę, którą wypożyczą. Przywilej wybrania książki trafił na Szymona, który w dniu wizyty obchodził swoje 7 urodziny. Wybór padł na książkę o KOSMOSIE. Wszystkim bardzo się spodobała. Dziękujemy Pani Małgosi na poświęcony czas i przekazanie wielu ciekawych informacji naszym milusińskim.