W dniu 25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. O godzinie 9.00 swoje zakończenie miały klasy I-III. Klasa II wraz z wychowawczynią panią Danutą Grobosz przygotowała apel na pożegnanie kolegów i koleżanek z klasy III.

Klasa III zakończyła swój pierwszy etap w szkole i pod przewodnictwem wychowawczyni pani Agaty Muraszko piękny apel. W trakcie apelu nastąpiło symboliczne przejście przejście przez bramę do nowego życia – z klasy III do klasy IV.

O godzinie 10.15 swoje zakończenie roku szkolnego obchodziły klasy IV -VIII. Klasa VIII wraz z wychowawczynią panią Kasią Fiszer na pożegnanie szkoły przygotowała przedstawienie o tym jak wyglądało życie szkolne uczniów klasy VIII na przestrzeni minionych ośmiu lat. Potem nastąpiło pożegnanie przygotowane przez klasę VII, którzy żegnali o rok starszych kolegów i koleżanki. Po rozdaniu nagród i wyróżnień za dobre wyniki w nauce przyszedł na rozejście się do klas w towarzystwie wychowawców i pożegnanie w mniejszym gronie.