VII Powiatowy Konkurs Piosenki ,,Czas na Piosenkę” w Brożcu

W dniu 2 czerwca 2023r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Brożcu odbył się konkurs piosenki powiatu krapkowickiego. Pomysłodawczynią i opiekunem projektu od wielu lat jest pani Ewa Magosz. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie po raz pierwszy. Dobre przygotowanie złożyło się na piękny występ reprezentantek naszej szkoły, a w kategorii klas 1-3, uczennica klasy 2a – Nela Brzóska otrzymała 1 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięscy dodatkowo piękne muzyczne statuetki i prezenty.

 Dziękujemy uczennicom naszej szkoły za zaangażowanie i wykonanie bardzo trudnych pod względem wokalnym oraz tekstowym piosenek.

Naszą szkołę reprezentowały:

Klasa 1- Anna Kucharska, Iness Dressler i Laura Szepela

Klasa 2- Nela Brzóska, Zuzanna Banaś i Joanna Daniel

Gratulujemy i życzymy kolejnych, udanych, pięknych występów!

Wychowawcy:
pani Magdalena Jonderko
pani Agnieszka Wojciechowska