Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dniu 16.03.2022 w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego z Języka Niemieckiego „Jugend trägt Gedichte vor” w Kamieniu Śląskim. W konkursie wzięło udział 20 uczestników w dwóch kategoriach kl. IV-VI oraz klas VII-VIII, którzy zaprezentowali bardzo wysoki i wyrównany poziom w recytacji dwóch wybranych wierszy. Jury wyłoniło po 6 zwycięzców z każdej z kategorii, którzy będą reprezentować Gminę Gogolin na etapie rejonowym w Prószkowie. Z naszej szkoły będą to:

Lena Szepela – PSP Malnia – opiekun Aleksandra Sowada - I miejsce, kategoria A

Lena Prochota– PSP Malnia – opiekun Aleksandra Sowada - IV miejsce, kategoria A

Kinga Kucharska – PSP Malnia – opiekun Aleksandra Sowada - V miejsce, kategoria A

Natalia Baron – PSP Malnia – opiekun Aleksandra Sowada III miejsce, kategoria B

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym!!!