Na początku kwietnia 2021 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego. I miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła uczennica klasy VI Lena Półtorak.

Szóstoklasistka recytowała fragment prozy pochodzący z książki Antoine’a de Saint-Exupery „Mały Książę” oraz wiersz Wisławy Szymborskiej „Miłość szczęśliwa”.

W nagrodę reprezentowała PSP Malnia w etapie gminnym, który ze względu na pandemię odbył się w formie online w dniu 15 kwietnia 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie. 

Występ Leny okazał się ogromnym sukcesem – w najliczniejszej kategorii klas IV-VI zajęła PIERWSZE MIEJSCE w gminie Gogolin. Nagrodą był start w etapie rejonowym, który  odbył się 27 kwietnia 2021 r. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. I tutaj również Lena odniosła ogromny sukces – zajęła DRUGIE MIEJSCE. Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach! Opiekunem Leny był mgr Łukasz Wojtkiewicz.

Na zdjęciu Lena podczas występu w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Zdjęcie pochodzi ze strony Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich.