Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,

informuję, że zgodnie z decyzją Premiera RP i nowymi zasadami bezpieczeństwa wprowadzona zostaje odgórnie nauka zdalna w klasach 1-3 od 9 listopada do 29 listopada oraz przedłużona zostaje również nauka zdalna w klasach 4-8 w szkołach podstawowych do 29 listopada.

Zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji. Pracujemy na platformie Microsoft Teams (wychowawcy rozdali loginy i hasła).

Do usługi Office 365 można się zalogować przez stronę: portal.office.com

Aplikacja Teams jest do pobrania ze strony: www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app

Przypominam, iż w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku dzieci do 16 r.ż. przemieszczają się tylko pod opieką dorosłego.

Informuję również, że w dniach 11-13 listopada nie będzie zajęć dydaktycznych prowadzonych zdalnie w związku z Świętem Niepodległości (11.11.2020) oraz dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno- wychowawczych (12-13.11.2020).

Dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią Covid-19 istnieje możliwość zorganizowania w szkole zajęć świetlicowych. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt poprzez Mobidziennik.

Życzę Państwu zdrowia, nam szybkiego powrotu do szkoły, a zarazem proszę o wyrozumiałość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie

Aleksandra Sowada
Dyrektor PSP Malnia