TENIS STOŁOWY

21.02.19 r. w naszej szkole odbył się gminny etap turnieju tenisa stołowego dziewcząt i chłopców przeznaczony dla klas IV – VI. W rozgrywkach oprócz gospodarzy wzięła udział Szkoła Podstawowa z Górażdży. W sumie w zawodach uczestniczyło 16 zawodników. Gospodarze okazali się bardzo gościnni, ponieważ pierwsze miejsca w obu kategoriach przypadły zawodnikom przyjezdnym. Natomiast po czterech najlepszych zawodników z każdej kategorii awansowało na zawody szczebla powiatowego. Naszą szkołę na dalszym etapie będzie reprezentowało 5 zawodników i to za nich trzymamy kciuki, życzymy powodzenia, dalszych sukcesów oraz awansu na jeszcze wyższy szczebel rozgrywek.

bip m

EFS KL 210

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

Programy szkolne

program dla szkol 

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów::
868383

baner loga opolskie