Pasowanie na ucznia 2015

Dla tegorocznych pierwszoklasistów dzień 13 października był wielkim wydarzeniem. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Malni.

W trakcie ślubowania zobowiązali się do: pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku dla nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i miłości Ojczyzny. Dołączyli w ten sposób do naszej szkolnej rodziny. Pasowania na ucznia dokonała dyrektor szkoły mgr Krystyna Tupko. Do tej uroczystości pierwszoklasiści przygotowywali się cały miesiąc: uczyli się piosenek i wierszy o naszej Ojczyźnie, symbolach narodowych, bezpieczeństwie, literkach i przyjaźni. Egzamin zdali wzorowo. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali piękne dyplomy, a od kolegów ze starszych klas miłe niespodzianki. Po uroczystej akademii pierwszoklasiści udali się do swojej klasy, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców za co bardzo dziękujemy. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych wspaniałych ocen, wielu sukcesów i radosnych chwil w naszej szkole.

Nina Mielczarek

Scenariusz pasowania na ucznia

bip m

EFS KL 210

Programy szkolne

program dla szkol 

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów::
1099314

baner loga opolskie