Wakacje czas zacząć!

W minionym tygodniu dzieci ze wszystkich grup utrwaliły zasady bezpieczeństwa podczas wakacji. Poznały znaki informacyjne i ostrzegawcze, które występują na szlakach turystycznych. Zastanawiały się, o czym należy pamiętać, gdy wyrusza się w podróż, które rzeczy są niezbędne np. na wycieczce w górach, na wakacjach nad morzem, na wodą i na łące. 

Najstarsze dzieci uczestniczyły w zabawach językowych, doskonaliły umiejętności analizy i syntezy sylabowej i głoskowej, przeliczały sylaby i głoski w słowach, przeliczały słowa w zdaniach.
Na koniec tygodnia przedszkolaki określały, co najbardziej lubiły robić w przedszkolu, które zajęcia były najbardziej interesujące, czego się nauczyły.

Moje kochane przedszkolaki bardzo wam dziękuję za wspaniałą pracę, jestem ogromnie dumna z waszych postępów! Dziękuję za wszystkie nadesłane zdjęcia, filmiki.
Życzę wam i waszym rodzicom udanych, niezapomnianych, pełnych wrażeń i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! A gdy się stęsknicie, wyślijcie zdjęcie z wakacji i pochwalcie się co robicie.

Monika Mijal-Tokarczyk

bip m

EFS KL 210

Programy szkolne

program dla szkol 

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów::
1200854

baner loga opolskie