Podziękowania na zakończenie roku 2019/2020 dla Rodziców

Szanowni Rodzice!

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 upłynął niezwykle szybko i dla wszystkich był czasem pełnych wyzwań związanych z dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością edukacyjną. Wprowadzenie zaostrzeń wynikających z rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 dotknęły każdego z nas. Jako placówka, staraliśmy się jak najszybciej odnaleźć się w nowej rzeczywistości zdalnego nauczania. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas dał z siebie wszystko.

Chcielibyśmy, aby Państwo wiedzieli, że postrzegamy Państwa dzieci jako ambitne, zaangażowane, zainteresowane nauką, z chęcią włączające się w różne przedsięwzięcia. Każdy z uczniów bardzo szybko odnalazł się w nowej rzeczywistości i świetnie poruszał się w cyfrowym świecie. Podziwiamy entuzjazm i ciekawość świata. Ich sukcesy upewniają nas, że rozumieją, iż przyszłość zależy od tego, w jaki sposób wykorzystają swoje szanse. W przyszłości chcielibyśmy dalej rozwijać w nich pasje, uczyć budować więzi, wspierać w rozwoju.

Dziś gratulujemy zarówno uczniom, rodzicom, jak i nauczycielom. Doceniamy trud współpracy pomiędzy Państwem a nauczycielami. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w realizację zadań oraz za innowacyjne i twórcze towarzyszenie dzieciom w ich drodze edukacji. Składamy Państwu podziękowania za wsparcie, za ofiarowany czas, rady i pomoc.

Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że według zapowiedzi 1 września 2020 spotkamy się w szkole- z uczniami na lekcjach, a z Państwem na zebraniu.

Naszym Absolwentom dziękujemy za każdy wspólny dzień w szkole i udział w tworzeniu historii. Życzymy Wam, aby zdobyta wiedza była przez Was dobrze wykorzystana w planowaniu dalszej drogi życiowej. Wierzymy, że wyniki Egzaminu Ósmoklasisty będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami i pozwolą dostać się do wymarzonych szkół.

Życzymy Wszystkim wspaniałych i zdrowych wakacji, naładowania akumulatorów i wielu inspiracji na kolejny rok szkolny!

Z poważaniem
Aleksandra Sowada
Dyrektor PSP Malnia

bip m

EFS KL 210

Programy szkolne

program dla szkol 

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów::
1200894

baner loga opolskie